TOWE AP-CoaxN-KABEĻTELEVĪZIJAS/S F interfeisu, F / F, TV antenas signāla aizsardzība pārsprieguma aizsargs

Jauns produkts

Pieejams

€16.25

Tagi:

tv pārsprieguma aizsargs, aizsargs tv, Lētas tv pārsprieguma aizsargs, Augstas Kvalitātes aizsargs tv

TOWE AP TV/S BNC savienotājs F / M, video signāla aizsardzības signāla VPD Video Signāla VPD BNC Ostas 10kA PIERUNĀT TV pārsprieguma novadītājs

Produktu Apraksts

AP TV/S,AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S,AP TV/16S video, komunikācijas un televīzijas sērija Pārsprieguma Aizsargs

Produktu Piemērošanas

Piemērots zibens reģionā LPZ1-LPZ2 nodalījumu interfeiss, AP TV/S piemērot koaksiālie datu un video signālu aizsargātas. AP TV/S līdz 16 koaksiālie datu aizsardzību un video signālus, 19 "standarta statnē-uzstādīts, AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S sistēmu, kas īpaši radio un televīzijas signāla uztveršanas ierīce antenas dizainu

Produktu Veids

AP TV/S,AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S,AP TV/16S

Produktu Ieviešanu

AP TV/S,AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S,AP TV/16S video komunikāciju un televīzijas sistēmas, zibens un pārsprieguma aizsargs, pamatojoties uz standartu IEC komunikāciju produkti, kas izstrādāti, īpaši attiecībā uz pārsprieguma aizsardzības video sakaru sistēmas un televīzijas sistēmas. Produktiem, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un augstvērtīgs pārsprieguma aizsardzība, zibens aizsardzības ierīču rūpīgi veikti, ne tikai, lai nodrošinātu augsta enerģētikas un zemu enerģijas rupjas līmeņa aizsardzības vairogs un aizsargātu smalku dzīslu vadi, un sniegt aizsargs slāni un core vadu no vada līdz zemes pelējuma aizsardzību.

AP TV/S,AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S Shēmas

AP TV/16S Shēmas

AP TV/S

AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S

AP TV/16S

Izmēri

AP TV/S,AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S

AP TV/16S

Tehniskie Dati

Veids

AP TV/S

(AP KABEĻTELEVĪZIJAS/16S)

AP KABEĻTELEVĪZIJAS/S

Interfeisa Tips

Ieejas

BNC/F (BNC/F)

F/F

Izejas

BNC/M (BNC/F)

F/F

Raksturīga pretestība

Z 0

75Ω

Maksimālais nepārtrauktais darba spriegums

Uc

6V

55V

Ievietošanas Zudumu

0.5 dB

1.4 dB

VSWR

VSWR

≤1.2

≤1.2

Nominālā noplūdes strāva (8/20µs): Core - Shield / core - zeme

Jo

5kA

Maks. izlādes strāva (8/20µs): Core - aizsargs slānis / core - zeme

Imax

10kA

Sprieguma aizsardzības līmenis (8/20µs): Core - aizsargs slānis / core - zeme

Uz augšu

≤15V/≤300V

≤80V/≤300V

Laiks Responce

t A

Darbības Temperatūra

T

- 40℃ ~ + 85℃

Aizsargātu Līmenis

IP20

Pieteikumi

AP TV / S koaksiālie video koaksiālie pārsprieguma aizsargi datu aizsardzību un video signālus, tostarp Ethernet koaksiālo sakaru signāls pārsprieguma aizsardzības ierīces, monitoringa iekārtas, 10M Biezs un tievu kabeli.

AP TV/16S līdz 16 koaksiālie datu aizsardzību un video signālus, 19 "standarta statnē-uzstādīts, kas nodrošina vispusīgu aizsardzību un vienmērīgu savienojumu, video matricas un multi-kanālu video signāla aizņem tikai 1U vērtīgu bagāžnieka telpā.

AP KABEĻTELEVĪZIJAS / S radio un televīzijas antenas signāla pārsūtīšanas un it pārsprieguma aizsardzības sistēmas, kas paredzētas radio un televīzijas sistēmas antenas signāla saņemšanas ierīce, kas paredzēta, lai aizsargātu sistēmu no radio un televīzijas antenas vada vai indukcijas no zibens un kaitējumu, ko izraisījusi strāvas padeves pārtraukums.

Pārsprieguma aizsardzība attiecas uz radio un televīzijas sistēmas antenas signāla uztveršanas iekārtas, tostarp pārsprieguma aizsardzība, zemes radio un televīzijas signāliem, slēgta tīkla televīzijas un radio signālus un satelītu radio un televīzijas signāla saņemšanas sistēma, frekvences diapazons aptver gandrīz visu parasti izmanto radio, televīzijas un satelīta signāla saņemšanas sistēmu.

Produkta Instalācijas

Integrēta daudzpakāpju pārsprieguma aizsardzība, zibens var izmantot reģionālās LPZ1-LPZ2 nodalījumu interfeiss, kas var viegli pieslēgt virknē piekļuves līnijas, pievērsiet uzmanību, montējot kabeļus no virziena saskaņošana būtu atsevišķi, lai izvairītos no to parādīšanās, sekundārā sakabes pārsprieguma. Tur ir "IEKŠĀ" un "ĀRĀ" zīmi. "IN" ir vienmēr nav aizsargātas pusē, un norādīt virzienu spriegumu, kas var rasties vairāk nekā aizsardzības jomā "OUT" norāda uz aizsargājamo teritoriju vai iekārtas zemējuma vadu ar potenciālu savienojumus, kas būtu jāuzstāda pēc iespējas tuvāk aizsargājamās iekārtas, un ar īsāko zemes ceļi. Zemes ceļš būtu iespējami īss, kas nav ilgāks par 1,5 metriem. TTS-CoaxB-TV / S un TTS-CoaxN-KABEĻTELEVĪZIJAS / S var viegli uzstādīt pie iekārtas pusē, TTS-CoaxB-TV/16S var uzstādīt standarta 19-collu plaukts, kas aizņem tikai 1U no kosmosa. Instalēšanas laikā būs arī nepieciešama, lai apstiprinātu vai pin ar pārsprieguma aizsargs, sakaru komunikāciju iekārtas, ko izmanto, lai aizsargātu pēdas, lai atbilstu, vai mainīt vadu saskarnē, ka džemperis.

Zīmola Nosaukums TOWE
Modeļa Numurs AP-CoaxN-KABEĻTELEVĪZIJAS/S
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Svars 0.159kg (0.35lb.)
Iepakojuma Lielums 15cm x 8cm x 15cm (5.91in x 3.15in x 5.91in)

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti