Bismuta Bi Metāla Gabali Stieņa, 100 g Augstas Tīrības 99.99%

Jauns produkts

Pieejams

€6.49

Tagi:

bismuta lietņu, metāla lietņu, bismuta metāla, Lēti bismuta lietņu, Augstas Kvalitātes metāla stieņa, , Ķīna bismuta metāla Piegādātāju

Cita iespēja, lai jūs, vienkārši noklikšķiniet uz tās, ja jums ir nepieciešams vairāk nekā 2kg ,pleaes sazinieties ar mums, lai cenu! Cena var tikt samazināta, ja lielā daudzumā!! VIENKĀRŠI SAZINĀTIES!

100g Augstas Tīrības 99.995% Bismuta Bi Metāla Gabali Lietņu

Bismuts ir balts, kristālisks, trausli metāla ar rozā nokrāsu, tas ir visvairāk diamagnetic no visiem metāliem, un siltumvadītspēja ir zemāka nekā metāla izņemot dzīvsudrabu. Tai ir augsta elektriskā pretestība, un lielākā Zāle spēkā no metāla (tas ir, lielākais pieaugums elektriskā pretestība kad ievieto magnētiskajā laukā). Bismuts ir stabils, lai skābeklis un ūdens, bet izšķīst koncentrēta slāpekļskābe gaisa. Visi bismuta sāļi veido nešķīstošu savienojumu, kad to ievieto ūdenī.

Pielietojums:

Bismuts, metāla, ko izmanto ražošanā, ar zemu kušanas temperatūru lodmetālos un fundamentāli zinātnes pētījumi sakausējumi, kā arī zema toksicitāte, kompozīciju un zvejas sinkers. Dažu bismuta savienojumi ir arī ražotas un izmantotas kā medikamenti. Rūpniecības izmanto bismuta savienojumus kā katalizatorus ražošanas akrilnitrilu, izejas materiāls, sintētiskās šķiedras un sveķi.

Fizikālās un ķīmiskās indekss: Kušanas temperatūra (°K): 544.5 Viršanas temperatūra (°K): 1883 Izskats: Ciets, trausls, tērauda pelēka metāla ar rozā nokrāsu Atoma Rādiuss (mm): 170 Atomu Apjoms (kp/mol): 21.3 Covalent Rādiuss (mm): 146 Atomu Skaits: 83 Atomu Svars: 208.98037 Elementu Klasifikācija: Citi Metāla Atklāti: ir Zināms, ancients. Discovery Datums: n/a (nav Zināms) Izcelsmes Nosaukums: vācu valoda: bisemutum, (balta masa), Tagad uzrakstīti wismut. Blīvums (g/cc): 9.8

Pakete ietver:

100g Bismuta metāla

Bildes ir tikai jūsu zināšanai, nevis pašu svaru kā apraksts:

Labas Atsauksmes

Mūsu Darbnīca un produktu

Pieteikums ko izmanto, lai iegūtu bismuta kristāla ,eksperiments, industril
DIY Piederumi Metālapstrāde
Nosaukums bismuta lietņu
Modeļa Numurs Augstas tīrības Bismuta
Iepakojuma Svars 0.13kg (0.29lb.)
Iepakojuma Lielums 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
Vienības Veids Iepakojums

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti