50GAB/DAUDZ 1M/1.5 M/3M 2.0 mm, SC/APC-SC/APC SIMPLEX 9/125 šķiedras patch vads starta vads, Vienā režīmā APC cable SC/APC

Jauns produkts

Pieejams

€50.98

Tagi:

Datoru Kabeļi Un Savienotāji, Lēti Datoru Kabeļi Un Savienotāji, 50GAB/DAUDZ 1M/1.5 M/3M 2.0 mm, SC/APC, SC/APC SIMPLEX 9/125 šķiedras patch vads starta vads, Viena režīma APC cable SC/APC

Funkcijas:

Savienotāji: S C/APC-SC/APC

Kodols: Single-Mode Fiber

Blīvums: SIMPLEX

Garums: 1M/1.5 M/3M

Diametrs: 2mm

Draudzīgs Atgādinājums:

Lūdzu, nosūtiet mums ziņu, ja jums ir nepieciešams, citi savienotāji, piemēram mums

(SC/APC-FC/APC; SC/APC-ST/APC; SC/APC-LC/APC un utt...)

Pielietojums:

Telekomunikāciju Tīklus, Datu Tīklos, KABEĻTELEVĪZIJAS, Aktīvās Ierīces Izbeigšanu, Industriālā vidē, Metro Programmas, Pārbaudes ierīces, WAN un LAN Programmas, Priekšnoteikums Iekārtas

Sepcifications:

Parametrs

Vienības

MK, SC, LC/ Bruņotas šķiedras patch vads

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Ievietošanas zudumu(tipisks)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Atgriešanās zaudējumu

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Darbības viļņa

nm

850, 1310, 1510

850, 1310, 1510

850,1310, 1510

1310, 1510

Apmaināmība

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrācijas

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Darbības temperatūra

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Uzglabāšanas temperatūra

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabeļa diametrs

mm

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Sūtījumu&Maksājums:

1. Mēs nosūtītas zemesgabala 1-3 dienas pēc tam, kad esat veicis maksājumu.

Un sekojoši apmaksas veidi tiek akceptēti Lpplc.lv: kredītkarte, TT, Western Union un Qiwi maku.

2. Sūtījums ir bezmaksas piegāde pa pastu Ķīnas gaisa pastu, ja sūtījuma svars ir lielāks par 2kg, vai arī uz iepakojuma izmērs ir lielāks nekā 90CM, mēs izmantosim EMS utt vai kuģi ar diviem zemes gabaliem vai vairāk gabaliem ar gaisa pastu.

3. Instrukcija:svars un lielums mēs atzīmējām iepakojumā informāciju, ir, nav faktiskais svars un izmēri ar kravu, ja jums ir nepieciešams, lai zināt reālo svaru un izmēru, jums ir nepieciešams tikai sazināties ar mums.

4. Piegādes laiks:

1) Transporta attīstītajās valstīs ir apmēram 7-45 dienu laikā.

2) Remote valstīm, kas ir par 2-8 nedēļu.

5. Ja pircējs vēlas izmantot vairāk, ātrāk nosūtīšanas metodi, piemēram, EMS, DHL utt, lūdzu, sazināties ar mums par to, ka pieaug piegāde.

6. Instrukcija:kuģniecības laiks ir atkarīgs no pircēja muitošanas laikā vai nepārvaramas varas dēļ. Ja pircējs nesaņem preci ilgu laiku, mēs ceram, ka pircējs varat sazināties ar savu muitas vai vietējā pasta nodaļā, lai saņemtu preces drīz.

Par Muitu:

1. Lai nodrošinātu, jūs saņemat jūsu pasūtījumu bez vai zemāks ievedmuitas nodoklis, mēs deklarēt to kā "Dāvanu" ar zemāku vērtību, kas neatspoguļo kopējo cenu, ko maksā, vai tirgus vērtības produktu un, iespējams, neattiecas uz valstīm ar atšķirīgu tarifu noteikumiem.

2. Vai jūs varētu atstāt ziņu, lai pastāstītu mums, cik daudz mums būtu jāveic muitas deklarāciju. Mēs esam priecīgi sekot jūsu norādījumiem.

3. Visām importa nodevām vai maksām, kas ir pircēja pienākums.

4. Piegādātājiem nav atbildīgs par kavējumiem, kas radušies muitas departaments savā valstī.

5. Papildu izmaksas vai kavjumiem laikā var rasties starptautiskajā tirdzniecībā. Mēs patiesi ceram, ka jums nav izmantot papildu ievedmuitas izmaksas vai muitošanas kavēšanos, kā iemeslu, pieprasot kompensāciju vai atstājot negatīvas atsauksmes.

Pēcpārdošanas Pakalpojumu:

Mēs pārbaudīt preces kvalitāti, pirms nosūtīšanas. Ja ir dažas neparedzētas problēmas notikt, mēs ceram, ka, lai atrisinātu problēmas, kas saistītas ar pircēju, izmantojot draudzīgu šādi:

1. Ja tā ir kvalitātes problēma, pircējs var iesniegt apgalvo ietvaros 15days, saņemot preci, pircējam ir jāsniedz fotogrāfijas vai video un citus pierādījumus, lai pārdevējs identificētu.

2. Mākslīgo bojāts, pircēji uzņemas pilnu atbildību.

3. Produkta kvalitāti apstrādes programma:

1) pircējam atgriezt preci asv un atbildīgu atgriešanās kuģniecības izmaksas; pēc tam, kad mēs saņemtu preces ,mēs nosūtīsim jaunu produktu līdz pircējam un apmaksāt nosūtīt kuģniecības izmaksas.

2) Ja preces (kopējā cena, ieskaitot kuģošanu ir mazāks par 10USD) ir kvalitātes problēmas, mēs nosūtīt jaunu produktu pircējam nākamo pasūtījumu; ja pircējs nav plānu, lai izveidotu jaunu, lai tuvākajā laikā, pircējs var samaksāt nosūtīt kuģniecības izmaksas, un pieprasīt, lai nosūtītu jaunu produktu.

Atsauksmes:

1. Mēs esam atkarīgi no mūsu klientu apmierinātība, lai gūtu panākumus. Tāpēc jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.

2. Ja jums ir apmierināti ar mūsu objektus, lūdzu, atstāt pozitīvu atsauksmi mums. Mēs atstās pozitīvas atsauksmes, lai jūs vēlāk.

Modeļa Numurs SC SC
Sku Good0434
Produkti Statusu Sastāvs
Šķiedras Tips Single-mode
Kabeļa garums 1m/1.5 m/3m
Savienotājs A SC/APC
Connector(s) B SC/APC
Diametrs 2.0 mm
Līmenis Tele pakāpe
Zīmola Nosaukums dower mani
Veids optiskās šķiedras jumper cable
Kabeļa tips Simplex
Iepakojums
Taras daudzums 50 gab. / daudz
Iepakojuma Svars 0.06kg (0.13lb.)
Iepakojuma Lielums 3cm x 3cm x 13cm (1.18in x 1.18in x 5.12in)
Vienības Veids partijai (50 gabali/daudz)

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti