Bezmaksas Piegāde Ruiyan RY-3201 FTTH PON Jaudas Mērītāju 1310/1490/1550nm

Jauns produkts

Pieejams

€82.34

€88.54

-7 %

Tagi:

pon jaudas mērītājs, pon mērītājs, Uzlādes Mērītājs, Lēti pon jaudas mērītājs, Augstas Kvalitātes pon mērītājs, Ķīna jaudas mērītāju Piegādātājiem

Pārskats PON optiskās jaudas mērītājs ir testeris paredzēti attiecībā uz konstrukciju, darbību un uzturēšanu FTTX tīkls. Tā ir spējīga vienlaikus mērīt optiskās jaudas vērtības, balss, datu un video signālus. Tā ir ideāla izvēle, būvniecībai un uzturēšanai FTTX, tīkla darbi. Funkcijas (1) Optimizēta FTTx Pakalpojumu Aktivizēšanas un tehniskās Apkopes (2) Pass-through dizains, pilna OLT-lai-USI paziņojumu, bet testēšanu Vienlaicīgi mērīt (augšup un lejup) visi signāla veidi-balss, datu un video (3) Filtrē mērījumi, kas sniedz atšķirīgas jaudas vērtības par katru signālu (1310 nm, 1490 nm un 1550 nm) (4) Vairāku robežvērtību līmeņiem, kā arī iet/brīdināt/neieskaitīts rādītāji, (5) Viegli izmantot, pat speciālisti nav specializējušies fiber optics (6) Posma signālu pārsprāgt režīmā atklāšanu pie 1310nm (7) Izturīgs un kompakts dizains, ideāli piemērots lauka pārbaude. Specifikācija Kalibrēšanas viļņu garums 1310 posma mērījumu 1490 lejpus mērīšanas 1550 pakārtots mērījumu Spektra passband (nm) 1260 ~ 1360 1470 ~ 1505 1535 ~ 1570 Mērījumu diapazons (dBm) -40 ~ +10 -40 ~ +10 -40 ~ +20 Izolācijas 1310nm (dB) - >40 >40 Izolācija 1490nm (dB) >40 - >30 Izolācija 1550nm (dB) >40 >40 - Mērījumu precizitāte Connatural nenoteiktība (dB) ±0.5 PDL (dB) Linearitāte (dB) ±0.1 Iet caur ievietošanas zudumu (dB) Vispārīgi Indikatori LCD Displejs:320 X 240 Vienības dB dBm X W Izšķirtspēja 0.01 dB Ieejas spriegums DC 6.5 V ~ 8.5 V Uzlādējams akumulators 7.4 V AC adapteris 8.4 V Veida optisko šķiedru Single mode optisko šķiedru Darba temperatūra -10 ~ 60 °C Uzglabāšanas temperatūra -25 ~ 70 °C Izmēri (mm) 210 X 115 X 55

Izšķirtspēja (dB) 0.01
Auto-off funkcija 10min
Viļņa 1310/1490/1550nm
Modeļa Numurs RY-3201
Iet caur ievietošanas Zudumu(dB) <1.5
Displejs 128*64mm
Mērījumu vienība dB/dBm/ xW
55mmPower Piegāde Li Akumulatora
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Iepakojuma Svars 0.8kg (1.76lb.)

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti